Hampton by Hilton Wrocław po nowym roku?

March 13th, 2015

Hampton by Hilton Wrocław Wiosną 2015 roku mają rozpocząć się prace nad budową wrocławskiego hotelu sieci Hilton. Przedsięwzięciem ma zająć się spółka ze stolicy dolnego śląska: West Real Estate. Obiekt musi spełniać wszystkie wymogi sieci Hilton zarówno w postaci projektu, architektury i standardów. Dlatego powitanie pierwszych gości odbędzie się najprawdopodobniej w okolicach zimy 2015/2016.

Hampton by Hilton Wrocław City Center West zlokalizowany będzie u zbiegu ulicy Sikorskiego i ulicy Rybackiej. Oprócz standardowych elementów Hilton Wrocław City Center będzie również miejscem, gdzie można zorganizować konferencję, skorzystać z bibliotek a także zaznać spokoju w części rekreacyjnej. Hotel będzie nastawiony na wygodę nie tylko turystów zwiedzających dolnośląską stolicę ale również biznesmenów przybywających tu w celach wyłącznie służbowych.

Wrocławski Hampton by Hilton musi spełniać wymogi amerykańskiej sieci założonej przez Conrada Hiltona. Tak więc wszystko jest precyzyjnie powielane i restrykcyjnie dobierane. Obiekt musi odpowiadać oryginałowi. Zgadzać powinna się kolorystyka, meble czy urządzenie przestrzeni w hotelu. Tymi wszystkimi elementami zajmuje się jeżeli chodzi o Wrocław tamtejszfirma Pracownia Projektowa. Odwzorowanie marki jest ciężkim zadaniem, liczy się każdy szczegół związany na przykład z aranżacją pokoi hotelowych, wyposażenia wnętrz, architekturą czy nawet użyciem odpowiednich technologii podczas budowy polskiego odpowiednika tego hotelu. Aby oddać obiekt do użytku jego wygląd musi zostać zaakceptowany przez przedstawiciele amerykańskiej sieci hotelarskiej. Jeżeli wszystko będzie się zgadzać można już tylko witać gości i otwierać szampana. Na ten moment musimy jednak poczekać do przyszłego roku.

Hampton by Hilton Wrocław Piotr Pędzik (West Real Estate) mówi iż teraz najważniejsze jest rozplanowanie etapów realizacji poszczególnych fragmentów inwestycji tak aby została ona oddana do użytku z końcem 2015 roku. Prace rozpoczną się wiosną tego roku ale budynek ma być gotowy przed końcem 2015 roku tak aby goście z początkiem 2016 mogli już rezerwować pokoje we wrocławskim Hampton by Hilton.

Hampton by Hilton Wrocław City Center West jest 18 obiektem istniejącym bądź będącym już w budowie hotelem sieci Hilton Worldwide w Polsce. Dołączy on do takich jak te w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie i Świnoujściu. Ta rozpoznawalna marka zdecydowanie kojarzy się najlepszą jakością usług hotelarskich na całym świecie.

Comments are closed.
X