Hotel Spa Faltom – raj dla najmłodszych gości

April 10th, 2015

Hotel Spa FaltomHotel Spa Faltom to obiekt, który znacznie wyróżnia się na tle swoich swojej konkurencji. Głównym czynnikiem jest przede wszystkim zaspokajanie potrzeb klientów, którymi są dzieci. Hotele tego rodzaju mają świetnie rozwinięte zaplecze rozrywkowe, co sprawia, że stają się numerem jeden dla rodzin poszukujących noclegów na Pomorzu. Dziś podróżowanie z dzieckiem przestaje być udręką, właśnie za sprawą takich miejsc jak gdyński obiekt.

Hotel Spa Faltom znajduje się w Gdyni na ulicy Grunwaldzkiej 7. Skupiając się na młodszych interesantach obiekt proponuje wiele ciekawych rozwiązań, które zabiją wolny i nudny czas naszych pociech. Nasze dzieci pozostają pod bardzo dobrą opieką. Po pierwsze są to animacje dla dzieci. Odbywają się one w każdą sobotę w godzinach od 11 do 18. Zajęcia przeznaczone są dla maluchów powyżej 3 roku życia, skupiają się na robótkach plastycznych oraz grach i zabawach zespołowych. Wszystko to odbywa się w Klubie Malucha, czyli kolorowym pokoiku znajdującym się na pierwszym piętrze budynku. Do dyspozycji najmniejszych klientów są takie gadżety jak: trampolinę, domek dla dzieci, zjeżdżalnię, ściankę wspinaczkową, basen chiński z piłeczkami, PlayStation, puzzle, piłki oraz kolorowanki. Odprowadzając dzieci do pokoju możemy jednocześnie cały czas mieć je na oku gdyż w każdym pokoju hotelowym zainstalowane są podglądy, na odpowiednim kanale telewizyjnym można śledzić poczynania malucha. Jeśli chcemy spędzić czas wspólnie możemy skorzystać z placu zabaw zlokalizowanym na dworze przed budynkiem. Zabawa na świeżym powietrzu na pewno sprawi, że dzieci będą zadowolone a i nam starszym odrobina ruchu z pewnością nie zaszkodzi.

Z pewnością zaciekawi Was fakt, że hotel oferuje także Spa dla dzieci. Dziewczynki pewnie z zapartym tchem będą mogły obserwować jakie panie z obsługi malują im paznokcie czy wykonują pierwszy makijaż( nazwa usługi, jaką można wybrać to „Makijaż księżniczki”- w cenie 30 złotych). Dodatkowo dla tradycyjnych niejadków, hotel przystosował restaurację ze specjalną kartą menu. Restauracja wyposażona jest w małe krzesełka, plastikowe sztućce a także w papier i kredki, aby umilić czas oczekiwania na posiłek. W ośrodku licznie organizowane są imprezy urodzinowe, których pełny przebieg znajdziecie na oficjalnej stronie hotelu.

Ceny układają się różnie a mianowicie dostawa łóżeczka jest na przykład całkowicie darmowa, zwykle w hotelach jest to z góry płatne. Większe dzieci do 7 roku życia, na łożku z rodzicami zarówno nocleg jak i śniadanie mają gratis jednakże, dzieciaki w wieku od 7-12 lat jeśli spią na łóżku z rodzicami płacą 25 złotych, na dostawce – 60 złotych. Powyżej 12 roku życia, razem z rannym posiłkiem kwota wynosi 110 złotych.

Przy Klubie Malucha znajduję się także świetnie przystosowany aneks kuchenny. Obiekt ten jest ogólnodostępny i największym zainteresowaniem cieszy się wśród matek z małymi dziećmi. Oprócz wyżej wymienionych atrakcji można wymienić Aqua Centrum.

Hotel Spa Faltom

Comments are closed.
X