Karaiby w zasięgu ręki

November 10th, 2014

Karaiby to magiczny region między obydwiema Amerykami. Karaiby również zostały odkryte przez Kolumba. Później miały dość burzliwą historię w związku z licznymi koloniami. Ostatecznie, obecnie funkcjonują jako wspaniałe kurorty wakacyjne. O wczasach na Karaibach marzy każdy. Dzięki ofertom różnych linii lotniczych, to marzenie może stać się realne. Już teraz za około 1300 złotych w obydwie strony możemy polecieć z Manchesteru na Karaiby. Przewoźnik Flythomascook funkcjonuje jako tania linia lotnicza, dlatego stosując się do pewnych reguł, przelot będzie w tak niskich cenach. Taka oferta jest bardzo interesująca dla polskich turystów. Bilety lotnicze do Manchesteru znajdziemy w niskich cenach w liniach Ryanair z wielu polskich portów lotniczych jak Gdańsk, Kraków, Katowice i Warszawa.

carraibes

Bilety lotnicze do Manchesteru

Promocje na loty do Manchesteru znajdziemy w różnych liniach lotniczych. Z linia Sas możemy polecieć z Rzeszowa, natomiast z Okęcia oferuje połączenia Lot. Z kilku portów lotniczych możemy skorzystać z najtańszej opcji w liniach Ryanair. Irlandzki przewoźnik jak zwykle oferuje ceny nie do pobicia. Ryanair to ultra tania linia lotnicza, która przede wszystkim maksymalnie obniża koszty. Warto latać tylko z bagażem podręcznym, który jest w cenie biletu i liczy 10 kilogramów. Irlandzki przewoźnik nie oferuje posiłków na pokładzie w cenie, a pasażerowie nie mają zbyt dużo wygód. Jednak trudno znaleźć w innej linii lotniczej promocje na tanie loty po kilka złotych.

Ryanair walczy o niskie ceny

Ryanair unika dodatkowych opłat w portach lotniczych a także ogranicza kierunki, na których jest zmuszony podwyższać ceny za bilety lotnicze. Dlatego jeśli lotniska wprowadzają dodatkowe żądania cenowe, zazwyczaj Ryanair rezygnuje z takich desygnacji. Dlatego ku zaskoczeniu wielu turystów ograniczył loty na wyspy kanaryjskie, w tym na Fuerteventurę, Laznzarote, Teneryfę. Ryanair zrezygnował także z wielu lotów do Maroko. Kierunek cieszył się popularnością, jednak porty lotnicze szukały dodatkowych zysków. Podwyższając ceny, Ryanair nie byłyby już taki tani, a tym samym straciłby sporo klientów, którzy korzystając z jego usług, patrzą głównie na niskie ceny, a nie na wygodę.

carraibes

Comments are closed.
X