Łódzki Andel’s Hotel

January 7th, 2015

Andel’s Hotel znajduje się w Łodzi na ulicy Ogrodowej 17. Jest to ścisłe centrum miasta, dokładniej jedna z odnóg kompleksu kulturalno-handlowego (Manufaktura). Hotel jest położony niedaleko popularnej ulicy Piotrkowskiej i już osiągnął spore sukcesy w europejskich rankingach.

Andel’s Hotel

Obiekt zawiera 277 nowocześnie wyposażonych pokoi (klimatyzacja, telewizor, minibar, zestaw do parzenia kawy/herbaty, odtwarzacz DVD, CD a także sejf). Zrelaksować możemy się natomiast na najwyższym piętrze hotelu. Tam znajduje się centrum spa, gdzie możemy poddać się wszelakim zabiegom kosmetycznym, czy masażom różnego typu. Na samej górze koneserzy pływania znajdą przepiękny, oszklony basen z widokiem na miasto, pływając możemy więc podziwiać panoramę łódzkiej manufaktury. W hotelu śniadania serwowane do pokoju są wliczone w cenę pokoju (50 złotych), w środku do naszej dyspozycji jest również restauracja Delight, jeżeli nie mamy w planach wychodzić nigdzie na miasto możemy skorzystać więc z dań kuchni fusion.

Jeżeli chodzi o pokoje to do wyboru mamy: Pokoje typu Twin Superior, Superior, mały Apartament, Apartament typu Standard i Apartament Superior. Jedna doba w pierwszych dwóch pokojach kosztuje około 377 złotych, następnie w kolejności będziemy musieli zapłacić: za mały Apartament – 528 złotych, za Apartament Standard – 600 złotych i za ostatni z listy 750 złotych. Kwoty tutaj wymienione obowiązują we wrześniu w łódzkiej manufakturze, w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Siatkówce Mężczyzn możliwy jest duży przypływ, zarówno polaków jak i obcokrajowców zakochanych w tej dyscyplinie sportowej. Łódź, jako jedno z miast określonych mianem gospodarza mistrzostw przyjmuje pod swoje skrzydła zawodników różnych drużyn, którzy swoje mecze będą odbywać w Atlas Arenie.

Hotel dodatkowo dysponuje darmową siecią wi-fi oraz prywatnym parkingiem (40 złotych za dobę). W budynku mile widziane są zwierzęta, wiadomo jednak, że wymagane będą wtedy dopłaty związane z tą sytuacją.

Łódź jest organizatorem wielu wielkich światowych imprez, warto więc wiedzieć gdzie znajduje się dobry, komfortowy hotel w tamtejszym regionie. Dla przykładu w czerwcu odbywa się tam Impact Festiwal- zagrają takie gwiazdy jak Aerosmith czy Black Sabbath.

Andel’s Hotel

Comments are closed.
X