Lotnicza loteria Okęcia

October 6th, 2015

okęcieNajwiększy polskie lotnisko przygotował na wakacje lotniczą loterię z nagrodami, która ma przyciągnąć jeszcze więcej turystów. Od tej chwili przez całej wakacje na Okęciu będzie można upolować między innymi: smartfony oraz główną atrakcję, czyli samochód osobowy. Konkurs organizowany jest przez warszawski port lotniczy oraz grupa HDS Polska. Bombowe zakończenie loterii przewidywane jest na wrzesień, prawdopodobnie będzie to 7 dzień tego miesiąca. Tego dnia Okęcie z pewnością eksploduje z natłoku emocji, atmosfera będzie rozgrzana do czerwoności, każdy będzie z niecierpliwością czekał na wymarzony finał.

Loteria uszczęśliwi 21 osób. Dwadzieścia z nich otrzyma nowoczesny smartfon (10 Samsungów Galaxy S6 oraz 10 aparatów firmy Samsung), a jedna odjedzie z warszawskiego lotniska nowiutkim Mercedesem CLA Shooting Brake. Takich informacji na konferencji z okazji rozpoczęcia loterii udzieliła Małgorzata Broniarek, zastępca Dyrektora Biura Handlowego Portu Lotniczego im. Chopina.

Jak zakwalifikować się do gry? Wystarczy w kasie (strefa komercyjna) zapłacić kwotę wyższą niż 150 złotych i udać się Punktu Obsługi Loterii. Następnie losujemy bon i już od tej pory czynnie bierzemy udział i walczymy o prawdziwe nagrody. Oczywiście jeżeli wydamy więcej pieniędzy o równowartość tych 150 czyli np. 300 zł, 450zł możemy otrzymać więcej biletów. Zgodnie z cennikiem 300 złotych to 2 kupony, 450 złotych trzy kupony i tak dalej. Im więcej kuponów tym mamy większe szanse na zdobycie nagrody głównej, pamiętajmy jednak iż do takiej zabawy zbędzie nam potrzebne duże szczęście. Podana kwota nie musi być wydana w jednym z lotniskowych sklepów, ogólne zakupy sumują się wystarczy okazać paragon a los powędruje właśnie do nas. Pamiętajmy, że kupony trzeba będzie jeszcze wypełnić i tylko te które będą bezbłędne wezmą udział w loteriadzie.

Sklepy, które wzięły udział w konkursie portu lotniczego Okęcie, to wszystkie te działające w porcie lotniczym Chopina oprócz: sklepów w strefie Non-Schengen, nie można także okazać paragonu za zakup takich produktów jak: alkohol, papierosy, zakupy w kolekturach, zakłady, czy produkty lecznicze.

okęcie

Comments are closed.
X