Zgłoś swój produkt w konkursie WorldHotel 2015

August 7th, 2015

Wszystkie firmy, które w pośredni lub bezpośredni sposób związane są z branżą hotelarską, jeszcze przez ponad 2 miesiące mogą zgłaszać wybrane swoje produkty do konkursu „The Best of WorldHotel 2015”.

The Best of WorldHotel 2015

Tegoroczna edycja konkursu jest już 8 i organizowana jest przy okazji międzynarodowych targów wyposażenia obiektów noclegowych WorldHotel 2015. Na targi zapraszają MT Targi Polska i Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego. Szczególnie mile widziane są firmy zajmujące się wytwarzaniem produktów z przeznaczeniem dla hotelu, głównie wyposażenie pokoi, łazienek i restauracji. Rozwiązania informatyczne do zarządzania, a nawet elementy wystroju ogrodów.

Dla wielu firm jest to okazja do szerokiej promocji swoich produktów, zaś laureaci zostaną obdarowani cennymi nagrodami a także otrzymają logo „The Best of WorldHotel 2015″. Takie wyróżnienie stawia wybranego producenta na uprzywilejowanej pozycji na tle konkurencji. Jedną z nagród dla laureata jest pakiet promocyjny, w którym znajduje się m.in. dogodna lokalizacja stanowiska wystawienniczego w przyszłorocznej edycji międzynarodowych targów. Fundatorem nagrody firma MT Targi Polska i Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego.

Firmy mogą zgłaszać przedmioty w trzech kategoriach:

Organizatorzy targów oczekują, że produkty, które wezmą udział w konkursie, będą charakteryzować się nowoczesnością, dizajnem, ale również funkcjonalnością i bezpieczeństwem w czasie eksploatacji.

Aby wziąć udział w plebiscycie należy wypełnić formularz konkursowy udostępniony na stronie targów. Termin ubiega z dniem 30 wrzesnia bieżącego roku, natomiast laureaci, których wybierze komisja składająca się z ekspertów branży HoReCa (Hotelerska, Restauracyjna, Cateringowa), ogłoszeni zostaną 13 października, na uroczystej gali otwarcia Targów WorldHotel 2015. Impreza odbędzie się w centrum targowo-kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Dla wszystkich zainteresowanych wszelkie informacje na temat firm, które przystępują do konkursu, dostępne będą na słonie internetowej targów oraz organizatorów.

The Best of WorldHotel 2015

Comments are closed.
X